Algas klubivahetuskuu!

Klubivahetuskuu 2014Alates 01.11 .– 31.12.2014 on kõigil sportlastel võimalus vahetada klubi selle eest üleminekutasu maksmata. Klubivahetust saab alates novembrist teha ka läbi RATSANETI.

Kuidas see käib?
Kõigepealt peab sportlane oma profiililt esitama teate klubist lahkumise kohta ja kui selle on kinnitanud klubi administraator, saab sportlane teavitada uuest klubist. Administraator saab teate ka tagasi lükata, sellisel  juhul jääb sportlane klubi nimekirja ja ei saa uut klubi valida.
Klubiga liitumiseks valib sportlane endale klubi ratsaspordiklubide nimekirjast ja võtab klubiga ühendust. Peale seda kui ta on valitud klubiga liitunud (sh maksnud liitumismaksu ja/või aastamaksu), tuleb klubisse kuulumisest teatada ratsaliidule.
Uuest klubist teatamisel küsitakse ka üleminekutasu –  20 EUR juhul, kui see toimub väljaspool klubivahetuskuud või kui sportlasel, kes klubi vahetab, pole teise klubi nimel vahetusaastal võistlustulemusi. Üleminekutasu makstakse peale klubiga liitumise teate esitamist pangalinkidega lehel.

Comments are closed.