Anna-Liisa Raudsepp naases Poolast esikohaga

Möödunud nädalal osalesid kolmevõistlejad Anna-Liisa Raudsepp ja Vilvi Laanet Poolas Kwiekis toimunud rahvuslikul kolmevõistlusel, kus Raudsepp saavutas hobusel Bignam esikoha ja Laanet naasis auhinnalise viienda kohaga.

Raudsepp (Järvamaa RSK) osales rahvuslikus P tasemega (CNC 105) võistlusklassis hobustega Bignam ja Bella Ika. Bignamiga oldi peale koolisõitu teisel  kohal, peale puhtalt läbitud takistussõitu ja krossi oli esikoht kindlustatud. Lõplikuks miinuspunktide summaks jäi paaril 51,4. Bella Ikaga saavutati 8. koht, kusjuures takistussõit ja kross läbiti puhtalt, peale  mida jäi nende tulemuseks 67,8 mp. Siin sõidus lõpetas 12-st alustanud võistluspaarist võistluse 11.

lk36_anna-liisa-raudsepp_bignam_aldialev

Anna-Liisa Raudsepp ja Bignam. Foto: Aldi Alev

Vilvi Laanet (Järvamaa RSK) osales tasemel CNC 1*, kus saavutas auhinnalise 5. koha hobusel Well Timed. Peale koolisõitu oli paar kuuendal kohal ja kuigi takistussõidus tuli sisse viga, siis kross sõideti puhtalt ning nii parandas paar oma kohta ja lõpetas tulemusega 57.5 mp. Teise hobusega, Jonquiliga,  jäi lõpptulemuseks 74,9 mp ja 9. koht. Raudsepp osales ka siin klassis hobusega Bingor, saades siin 12. koha tulemusega 98,4 mp. Kokku lõpetas siin klassis sõidu 13 paari.
Võistluse tulemused

Comments are closed.