Brno CDI-W – topeltvõit Grete Püvi Ayache’le ja Farao da Raiale

Grete Püvi Ayache ja Farao da Raia võitsid möödunud nädalavahetusel Brno CDI-W toimunud Grand Prix tulemusega 69,457%. Stardis oli kokku 11 võistluspaari kaheksast erinevast riigist. GP muusikalises vabakavas oli stardis 9 võistluspaari ning ka siin tegid Grete ja lusitano tõugu Farao da Raia särava esituse ning võitsid Brno maailmakarika etapi oma seni parima tulemusega GP vabakavas – 74,985%! Palju õnne ja edu ülejäänud hooajaks!

Grete ja Farao autasustamisel

Meil õnnestus Gretelt ka kommentaar saada, ta jagas: „Olen väga õnnelik – neli võitu ühe kuu jooksul! Olen oma hobuse üle väga uhke, vabakavas parandasime jälle ka oma tulemust. Tunnen, et tehtud töö kannab lõpuks vilja. MK etapi võit oli kõige magusam ja Eesti hümni on väga ilus kuulata! Pühapäeval oli väga palav ja start oli päeva kõige kuumemal tunnil, tegin lühikese soojenduse ja läksin starti. Hobune oli üldiselt hea, paar asja võiks veel paremini teha, et saada veel parem tulemus, aga Farao on ikka väga tubli hobune. Mul on fantastiline tiim ja kõik võidud on kindlasti ka tugeva tiimitöö tulemus.“

Nüüd saab Farao veidike puhata ja järgmine võistlus peaks olema MM augusti alguses Taanis. Tuleval nädalavahetusel võistleb Grete ka esimest korda noorte hobuste GP-d oma teiste GP hobustega Jarville ja Zatisfaction. Seda ootab ta põnevusega.

Brno CDI-l osales teisigi eesti koolisõitjaid. Tiina Kuusmann tegi ühe stardi hobusel Romantika ja kolm starti hobusel Ivanhoe, parimaks tulemuseks 66,140% ja 7. koht Inter I vabakavas Ivanhoega. Grete Hussar oli stardis kahe noorhobusega 5- ja 6-aastaste klassides, parimateks tulemuseks 76,6% ja 4. koht 6-aastaste hobuste avaklassis hobusel Hades von Seeder ning 73% ja 5. koht 5-aastaste avaklassis hobusel B Hero von Seeder.

Comments are closed.