Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel osalesid Stockholmis mainekal horseshow’l

Dina Ellermann ja Landy's Akvarel Rootsis

Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel Rootsis

Lõppenud nädalavahetusel osales maailma tippkonkurentsis Sweden International Horse Show’l ka Eesti esikoolisõidupaar Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel.

Maineka võistluse GP testi tulemusega Dina siiski rahule ei jäänud – 65,040 % andis seekord seitsmeteistkümnenda ehk viimase koha. Soojendus kulges küll hästi, kuid sõidus tuli sisse mitu viga, mis kalliks maksma läksid. Vastu ei pidanud ratsaniku närvid, sest sellise tasemega võistlustel on veel vähe käidud. Grand Prix võitis Hans Peter Minderhoud (NED) Glock’s Flirtil tulemusega 73,940 % , teisel kohal Tinne Vilhelmson Silfveni (SWE) ja Don Auriello ees (72,980 %) ja kolmas oli Jeanna Högberg (SWE) hobusel Darcia VH (72,600 %).

Hoolimata ebaõnnestunud esinemisest Dina pead norgu ei lase, vaid leiab see oli väärt kogemus ja paneb iseendaga veelgi rohkem tööd tegema. „Kui vähegi õnnestub nimekirja pääseda, tahaksin siin kindlasti ka järgmisel aastal osaleda. See on võrratult korraldatud show. Ja me täname kõiki, kes meiele kaasa elasid!“ tõdes ta lõpetuseks.

Ka andis julgustust 5* kohtuniku Gustaf Svallingu kirjutatud märkus hinnetelehel: „You did well. Best I’ve seen from Estonia.“

Sweden International Horse Show tulemused

Võistluse koduleht

Comments are closed.