Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel saavutasid Ypäjä CDI3* GP programmides kaks neljandat kohta

Hobumaailm, ERL

Käesoleval nädalalõpul võistlesid meie koolisõitjad Soomes Ypäjäl CDI3* võistlusel, kus parimad tulemused saavutas Dina Ellermann Landy’s Akvarelil.

Tüdrukud alustasid võistlemist juba reedel, kui Katariina Merila poniga Mango startisid lasteklassis ning jäid seal tulemusega 61 % kahe võistleja hulgas teiseks. Samal ajal võistlesid Carinee Ainola ja Herr Ilves poniklassis ning sõitsid 13 paari seas välja 9nda tulemuse skooriga 65.282 %. Samal õhtul asusid PSG programmis võistlustulle Grete Hussar ja Rohan Warrior ning nende tulemuseks jäi 64.816 % ja eelviimane ehk kuues koht.

Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel peale Soome võistlust. Foto: Facebook

Eile oli päeva parim eestlane selgelt Ellermann Akvareliga, kes tegi GP programmis neljanda tulemuse 11 osaleja seas tulemusega 66.960 %. Laste sõidud paraku nende parimate killast ei olnud. Merila ja Mango skoorisid 59.583 % ja Ainola ning Ilves 60.634%.

Grete Hussar ja Rohan Warrior Soomes. Foto: Facebook

Katariina Merila ja Mango oma uhke treeneri Dinaga. Foto: Facebook

Täna õnnestus Ellermannil oma positisooni kaitsta ning GPS programmis võeti taas neljas koht tulemusega 66.686 %. Hussar ja Rohan Warrior jagasid Inter I programis viiendat kohta tulemusega 65.947 %.

Tulemused leiate: http://online.equipe.com/en/competitions/19204

Comments are closed.