Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel võistlesid Rootsis

Hobumaailm.ee

22. korda toimuval Sweden International Horse Show’l, mille peaaladeks oli tänavu neljarakendite ning koolisõidu MK-etapp, osales teist aastat järjest ka meie Dina Ellermann.

Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel startisid oma võistlusklassi üheksandatena. Testi esimene pool oli igati kena ja stabiilne, hinded jäid põhiliselt 6,5-7 vahele. Tavapäraselt kaotati punkte sammuga, mis pole loomupäraselt Akvareli tugevaim külg. Viimasel ajal komistuskiviks olnud jalavahetuste seeriad paraku ebaõnnestusid täna mõlemad ning see läks kalliks maksma, kuivõrd ühe-tagant seeria on koefitsendiga hinne ning just see harjutus täna kuidagi ei sujunud, sisse tuli mitu viga. Esile võib tõsta viimast keskliini, mis oli tugev ja teenis häid hindeid. Tulemusega 61.880% platseeruti 19ndaks.

Dina Ellermann - LANDY'S AKVAREL @ Reem Acra FEI World Cup, Sweden International Horse Show 2015 © Author: Kylli Tedre / www.kyllitedre.com

Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel sooritamas oma etteastet Sweden International Horse Show’l 2015. Foto Külli Tedre.

Dina ise sõnas, et oleks pidanud Akvareli rohkem julgustama ja edasi viima: „Ta on selline hobune, kes vajab pidevalt ratsaniku täielikku toetust. Oleme jõudnud staadiumi, kus ma võiksin ja peaksin rohkem hakkama riske võtma, et ta ei jääks ise kahtlema. Siiani olen sõitnud pigem pehmemalt, kuna ta oli varemalt väga tundlik igasugustele uutele olukordadele ja keskkondadele. On hea tõdeda, et tegelikult on ta hakanud sellise äreva atmosfääriga harjuma ning iga võistlus on meid omamoodi õpetanud ja edasi viinud. Kui suudaksime vaid vigu vältida, võiksime ka sellises konkurentsis vabakavasse pääseda.“

Koolisõidu Maailmakarika Lääne-Euroopa liiga järjekordse etapi võitis, nagu ka laupäevase GP, võitis Hans Peter Minderhoud hobusel Glock’s Flirt (80.950%). Rootslaste päeva tegi Patrik Kittel, kes platseerus Watermill Scandicul teiseks (79.100 %), jättes seljataha võistluse ühe suurima favoriidi Adeline Cornelisseni (NED) Jerich Parzivalil.

Pikemalt Sweden Horse Show võistlusest saab  lugeda Hobumaailmast.

Sweden International Horse Show tulemused leiate SIIT

Comments are closed.