Dina Ellermann lõpetas Brno võistluse suurepärase tulemusega

Ei juhtu just sageli, et meie tippkoolisõitjad Dina Ellermann ja Grete Püvi võistlevad samal ajal ühes kohas. Möödunud nädalavahetusel aga nii juhtuski, kui mõlemad astusid üles Tšehhis Brnos toimunud CDI-W tasemega suurvõistlusel. Eesti sportlastest oli CDI3*tasemel stardis ka Diana Pruks.

Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel alustasid võistlust laupäeval FEI Grand Prix klassis, saavutades 19 paari seas 67,060 protsendiga 8. koha. Pühapäeval  FEI GP küris suudeti teha suurepärane sooritus ja skoorida 70,875%. Kolmelt kohtunikult saadi hindeid lausa 72% ja rohkem. Lõppkokkuvõttes 5. auhinnaline koht ning Kesk-Euroopa Liiga kolmanda koha punktid.

dina ellermann_landys akvarel (3)

Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel. Foto: Külli Tedre

Grete Püvi ja Talent skoorisid FEI GP vabakavas 69,625% ja tulemuseks 7. koht. Oma Facebooki lehel teatas Grete, et tundis suurt väsimust ja ei suutnud seetõttu tasemel sooritust teha. Sisse tuli mitu mõttetut viga. Seepärast teeb ta võistlemises väikese pausi ja keskendub Euroopa Meistrivõistlustele. Gretel oli aga rõõmustamiseks põhjust, kui küri võitis tema elukaaslane Alexandre Ayache hobusel Lights Of Londonderry Prantsusmaalt. Nende tulemuseks 73,950%.

Reedel startisid FEI Prix St. Georges’i võistlusklassis Diana Pruks ja Skywalker, kogudes 66,394% ja lõpetades 16 paari seas 9. kohal. Laupäeval oli sama paar FEI Intermediate 1 skeemis 63,210 protsendiga 13. kohal. Pühapäeval Intermediate I vabakavas saavutati 63,625 protsenti ja 10. koht.

Grete Püvil on ka tore uudis oma fännidele. Nimelt saavad nad oma elukaaslase Alexandre’ga novembri alguses esimest korda lapsevanemateks. Perre on oodata väikest tüdrukut. Soovime Gretele ilusat ootamisaega ning palju õnne!

grete ja alexandre

Grete Püvi ja Alexandre Ayache saavad perelisa. Foto: Facebook

Brno võistluse tulemused

Comments are closed.