Ebbe-Liisa Sõnajalg ja Trooja noppisid Šiauliais esimese päeva olulisema võidu

Leedus Šiauliais algas reedel, 14. oktoobril CSI2* tasemega rahvusvaheline takistussõiduvõistlus, mille raames peetakse ka maailmakarika etapp takistussõidus. Kohe esimesel päeval said 140 cm kõrguses põhisõidus võidu Ebbe-Liisa Sõnajalg ja Trooja.

Paljud meie regiooni takistussõitjad siirdusid koheselt peale Tallinn International Horse Show lõppu Leetu, et osa võtta järgmisest suurvõistlusest. Reedesest kõrgemaist parkuurist võttis osa 48 võistluspaari, teiste seas ka Eesti tipud. Lisaks Ebbe-Liisa võidule tegi hea tulemuse ka Urmas Raag hobusel Ibelle van de Grote Haart, lõpetades neljanda kohaga. Vigadeta läbis siin parkuuri ka Kullo Kender Artasel, saades kaheksanda koha.

ebbe-liisa-sonajalg-ja-trooja-999-celin

Ebbe-Liisa ja Trooja Tallinna publiku ees. Foto: Celin Lannusalu

130 cm kõrguses CSI2* sõidus läks võit Andrius Petrovasele hobusel Babou, meie parimana oli Kaia Loviisa Kink neljas hobusega Adorable Chabalito ja Rein Pill Sinequamonil sai viienda koha. Puhta sõidu tegid siin ka Hanno Ellermann Darwinil, Susan Kaleta Aga Flamenco von Feichtil, Andreas Lootus Golden Casinol ja Gunnar Klettenberg Donersteen T.S.-l.

Rahvusvahelises noorte hobuste kahefaasilises parkuuris oli parima Eesti paarina neljandal kohal Paul Argus ja Cinta. Vigadeta sooritused tegid ka Hanno Ellermann ja Jacoba Stud Fumosa, Riina Seder ja Kleopatra ning Heiki Vatsel ja Falkenfee BN.

Rahvuslikus 120 cm kõrguses kahefaasilises parkuuris saavutasid Marlene Makarov ja Emora kõrge teise koha ning Annabel Lõuke ja Genius kuuenda auhinnalise koha. Paul Argus ja Four Winds Cello lõpetasid siin puhta sõiduga kaheksanda kohaga.

Comments are closed.