Eesti kestvusratsutajad said teise koha Samorini võistlusel

Eesti kestvusratsutajad Taavet Tikk, Katriin Kalle ja Jasmin Viinamägi võtsid eelmisel nädalal ette pika reisi ja võistlesid oma hobustega nädala lõpus rahvusvahelisel kestvusratsutamise võistlusel Samorinis, Slovakkias.

Peale pikka võistluspausi tegid kõik kolm sportlast oma esimesed stardid sel hooajal ja said kohe ka kirja korralikud tulemused. Taavet ja Meriin tulid CEI160 km sõidus kolmandateks, Katriin ja Mister Tondi ning Jasmin ja Maher OX saavutasid teise koha vastavalt CEIYJ120 km ja CEYJ100 km distantsidel.

Tänu korraldajate visadusele saadi Slovakkia valitsuselt eriluba Samorin Spring Classic võistlus läbi viia ning kinnitus selle kohta saabus vaid nädal enne võistlust. Meie hobuste teekond läks sujuvalt ja hobused tundsid ennast hästi.

X-bionic võistluskeskus on väga suur, korralik ja tasemel ning hobustele oli kõik olemas. Reedel said sportlased treenida galopirajal ning veterinaarkontrollist said kõik eestlaste hobused edukalt läbi. Laupäeva hommik algas enne päiksetõusu ning võistluspäev lõppes staadionil tulede valguses.

Pildid: erakogu

  

Comments are closed.