Eikner sai Belgias magusa võidu

Nädalavahetusel võistles ka teistel Euroopa võistlustel mitmeid meie sportlaseid ja nendest saavutas säravaima tulemuse Margareth Eikner.

Eikner osales Belgias Moorseles CSI2*/CSI1* võistlusel hobustega  I Love You Ter Putte, Luigi Van De Kornelishoeve, Jovita de Haquet ja Madžil. Viimasega võitis noor ratsanik võistluse viimasel päeval CSI1* GP, kus takistuste kõrguseks 125 cm. Ümberhüpetele pääses 12 sportlast, kellest 7 läbisid raja puhtalt. Meie võistluspaar oli teise koha omanikust peaaegu poolteist sekundit kiirem. Madžiliga saavutati kõrgusel 120 cm võistluse esimesel päeval ka kõrge 2. koht ja sellele järgneval päeval 5. auhinnaline koht.

Lisaks jõudis Margareth kõrgemates sõitudes auhindadele ka I Love You Ter Putte’ga ja Luigi Van De Kornelishoeve’ga.

Sportlase sõnul on hetkel kõik tema hobused suurepärases vormis. „Madžil oli kõik kolm päeva puhas ja olen temaga väga rahul. I Love You hüppas samuti kõik päevad väga hästi ja ma ootan põnevusega, mis tulevik meile toob. Ta on väga hea peaga ja meeletult suure südamega hobune. Luigi näitab ennast samuti aina paremast küljest ning Jovitaga on sõidud stabiilsemaks muutunud.“

Margareth Eiker ja Madžil. Foto: erakogu

Comments are closed.