ERL-i Ponikarika IV etapp leidis aset Perilas

Nädalavahetusel kogunesid poniratsanikud Perilasse, et selgitada ERL-i Ponikarika IV etapi parimad. Seekordsel etapil saavutasid esikoha Leana Kalve (Tondi RSK) ponil Odrino ‘B’ Van Het Juxschot ja Birgit Loot (RSK Simon) ponil Mon Arh.

Ponikarika raames said sportlased võistelda „Väikeses Ringis“ ja „Suures Ringis“. Esimeses oli takistuste kõrguseks 85 cm ja sõita tuli kahefaasilist parkuuri. Kokku osales siin sõidus 33 võistluspaari, kellest 27 karikaarvestuses. Kalve järel saavutas teise koha Kippen Närep (Tondi RSK) ponil Luka ja kolmanda koha Reimo Karus (Tondi RSK) ja Off Limit. Sama kolmik juhib peale IV etappi ka madalama kõrguse punktitabelis, kus Kalvel kokku 60, Närepil 52 ja Karusel 56 punkti.

Kippen Närep ja Luka_Merlis Orion

Kippen Närepil ja Lukal jäi Perilas võidust väga vähe puudu. Foto: Merlis Orion

„Suures Ringis“ oli raja kõrguseks 100 cm ja sõit toimus ümberhüpetele. Stardis oli 20 võistlejat. Siin olid Loot ja Mon Arh pea kahe sekundi jagu kiiremad teisele kohale tulnud Rebecca Blumfeldtist (Tondi RSK) ponil Wise Guy ja kolmandale kohale tulnud Susanna Maria Tiigist (RSK Simon) ponil Mon Comery.  Karikasarja punktitabelis on selles arvestuses esikohal samuti Loot, kellel kokku 60 punkti. Talle järgnevad Blumfeldt 54 ja Teele Kaal 47 punktiga.

Perila võistluse tulemused

Karikasarja punktiarvestus

Comments are closed.