Fortaco jätkab Tallinn International Horse Show koostööpartnerina

Eelmisel aastal toetas Fortaco Group Oy koolisõidu vabakava võistlust Tallinn International Horse Show’l. Koostöö sujus hästi ning seepärast saame ka käesoleval aastal rõõmuga teada anda, et ettevõtte on otsustanud jätkata Horse Show ametliku partnerina.

Sel aastal toetab Fortaco FEI maailmakarika etapi Grand Prix koolisõidu kohustuslikku kava, mis on ürituse programmis reede õhtupoolikul. „Sel aastal on Tallinn International Horse Show koolisõidu etapp lisatud World Dressage Mastersi programmi ja suurenenud on võistluse auhinnafond. Loodetavasti toob see Tallinna ka rohkem sportlasi erinevatest riikides,“ kommenteeris ERL koolisõidumanager Eva-Maria Vint-Warmington.

Fortaco on Eestis tugevalt kanda kinnitanud, sest Narvas asub ka ettevõtte üks osa. Fortaco Group’i infotehnoloogia direktor Tea Kaivoluoto sõnas, et ettevõtte põhiväärtused on austus, lihtsus ja kiirus. Samad väärtused on ka ratsaspordi põhialuseks. „Meie otsus toetada Tallinn International Horse Show’d oli strateegiline ja kaalutletud, et tugevdada veelgi juba olemasolevaid häid suhteid Eestiga,“ lausus Kaivoluoto. Fortaco president Lars Hellberg lisab, et armastus ratsaspordi vastu on ettevõttes juba traditsioon.

Eelmisel aastal kutsus ettevõte oma Narva filiaali töötajad koos peredega showd vaatama ja kindlasti tehakse seda ka käesolevalgi aastal. Sellist laadi üritus aitab tõsta töötajate motivatsiooni ning tugevdab sidet firmaga.

Metallitöötlusettevõte Fortaco Group on tööandjaks 2600 spetsialistile ja firma peakontor asub Helsingis. Fortaco Group’i kuuluvad 10 tootmisettevõtet Soomes, Eestis, Poolas, Ungaris ja Slovakkias. Narva 2014 aasta parimaks ettevõtteks tituleeritud Fortaco Estonia OÜ on tööandjaks 350 inimesele ja firma tegeleb teraskonstruktsioonide valmistamisega. Kel huvi, saab ettevõtte kohta täpsemalt lugeda kodulehelt http://www.fortacogroup.com

TIHS2014_04oct_GPfreestyle_0119_Külli Tedre_sm

Foto: Külli Tedre

 

Comments are closed.