Grete Püvi alustas võistlushooaega hea tulemusega

Lõuna-Euroopas elav ja treeniv Eesti koolisõidu koondise esinumber Grete Püvi alustas võistlushooaega Prantsusmaal Vidauban Dressage festivalil, saavutades oma põhihobusega Talent FEI Grand Prix skeemis auhinnalise neljanda koha tulemusega 67.780%.

Püvi ja Talent esitavad oma vabakava nädalavahetusel, siis selgub lõplik selle võistlusala paremusjärjestus. Püvi osaleb CDI3* võistlusel ka teise hobusega Aleandro, kellega FEI Intermediate II skeemis jäi tulemuseks 6. koht ja 67.053%.

Võistlustel esindab Eestit veel ka Saksamaal elav ja treeniv Laura Sarap, kes hobusega Weltbote jäi eile FEI Prix St-Georges ja tänases FEI Intermediate I skeemis kaheksandale ehk viimasele kohale, tulemustega vastavalt 64.895% ja 61.737%.

Vidauban Dressage festival toimub kahel nädalavahetusel juba kuuendat aastat järjest. Võistluse raames peetakse ka FEI Rahvuste Karikas koolisõidus ja kõrgemal tasemel World Dressage Masters CDI5*, kuhu pääsevad võistlema võistlema maksimaalselt 20 ratsanikku ning mille auhinnafond on 90 000 €.

Võistluste koduleht: http://www.domaine-equestre.com/en/competitions/dressage/vdf-2015

WEG2014_08.26_0168.CR2

Grete Püvi. Autor Külli Tedre

 

Comments are closed.