Grete Püvi lõpetas Vidaubanis vabakava teise koha ja uue isikliku rekordiga

Grete ja Talent_1

Grete Püvi ja Talent Vidaubanis. Foto: erakogu

Grete Püvi ja Talent saavutasid eile Prantsusmaal Vidaubanis toimuvatel rahvusvahelistel koolisõiduvõistlustel CDI3* vabakavas suurepärase teise koha, milles tulemuseks saadud 72,200% on sportlase uus isiklik rekord. Lisaks vabakavale sõitis Püvi hobusega Aleandro FEI 8-10aastaste hobuste Grand Prix`d, kus saavutati tulemuseks 64,220% ja kuues koht.

Püvi jäi võistluse ja mõlema hobuse sooritustega väga rahule. „Hooaja esimese võistluse kohta on see hea tulemus ja olen rahul, mära oli keskendunud ning vabakava tehniline külg tugev. FEI Grand Prix Freestyle läks väga hästi ja tegin uue isikliku rekordi – 72,200 protsenti,“ võtab ta kokku. Suviseks hooajaks on sportlasel plaanis koostada uus vabakava, et võita veel rohkem punkte artistlikuse eest.

Oma noore hobuse Aleandro kohta jagub Püvil samuti vaid häid sõnu. „Kuigi Intermediate 2 programmis tuli sisse mõningaid eksimusi, on tulemus 64,220% esimese võistluse kohta väga korralik,“ sõnas Püvi.

Grete Püvi jätkab Vidaubanis võistlemist järgmisel nädalavahetusel, kus ta stardib hobusega Talent kõrgetasemelisel CDI5* Dressage Mastersil.

Vidaubani tulemused leiate aadressilt  http://reitturniere-live.de/2015/vidauban/index_en.html

Comments are closed.