Grete Püvi saavutas isikliku rekordiga MK-etapi vabakavas teise koha

Foto: Kylli Tedre / www.kyllitedre.com

Foto: Kylli Tedre / www.kyllitedre.com

Sloveenias Lipicas jõudis pühapäeva õhtul lõpule maailmakarika etapp koolisõidus. Võistluspaarid pidid sooritama vabakava, kus Grete Püvi ja Talent tegid ülihea tulemuse, skoorides 73,850%. See on ühtlasi Püvi uus isiklik rekord vabakavas.

Püvi ja Talent suutsid jällegi teha suurepärase soorituse ja säilitasid MK-etapi Grand Prix’s saavutatud teise koha. Laupäevase GP võistluse kommentaariks lausus sportlane, et ilmastikuolud olid väga rasked. „Startisime lausvihmas ja pinnas oli muutunud liivasupiks. Mära näitas aga järjekordselt super passaaže, piaffeesid, jalavahetusi ja piruette,“ lisas Püvi.

Pühapäevase vabakava esikolmik jäi GP testiga samaks. Nagu laupäevalgi, võitis Marcela Krinke Susmelj Šveitsist hobusel Smeyers Molberg, saades nüüd tulemuseks 74,925%. Kolmas oli jällegi Elena Sidneva Venemaalt hobusel Romeo-Star, tulemuseks 73,725%.

Grete Püvi oli pühapäevase vabakava tulemuse üle üliõnnelik. „Talent oli jälle väga tubli! Üks viga jalavahetustes läks küll kalliks maksma, kuid muidu kõik teised elemendid olid head,“ kommenteeris Püvi.

Tulemused

Comments are closed.