Harrastajad ja amatöörid näitasid takistussõidu sisemeistrivõistlustel head taset

Mailis Timmi

Möödunud nädalavahetusel peeti Niitväljal harrastajate ja amatööride sisemeistrivõistlused takistussõidus. Hoolimata võistluspausist näitasid starti tulnud sportlased head taset.

Kokku startis sisemeistrivõistlustel 18 harrastajat ja 9 amatööri. Harrastajad startisid ümberhüpetega sõidus kõrgusel 100 cm ning amatöörid kõrgusel 115 cm. Harrastajatest pääses ümberhüpetele 10 võistluspaari ning amatööridest läbis raja puhtalt vaid üks võistluspaar. Ilmselt oli harrastajate tagasihoidlik stardijärjekord põhjustatud pikast võistluspausist. Sellest hoolimata näitasid enamik võistlema tulnud paaridest tehniliselt head sõitu.

Harrastajate ümberhüpped lisasid võistlustele märkimisväärselt põnevust, sest parkuur pakkus riskimise võimalusi ning sportlased said näidata oma oskusi. Kiireima puhta sõiduga ümberhüpetel saavutas harrastajate sisemeistri tiitli Älis-Sille Hein hobusega Essential de Muze K.S.H. Hõbemedali sai kaela Anete Li Ljäkin hobusel Cola ning pronksi Grete-Liis Lepp hobusega Charlene. Amatööride meistriks kuulutati Stefani Sabrodin hobusel Encinasola. Hõbemedal läks Karolin Jaanile hobusel Avensis ning pronks Hanna-Liis Joalale hobusel Nathan van Turbeek Z.

Harrastajate autasustamine Foto: Laura Pedjak

Amatööride autasustamine Foto: Laura Pedjak

ERL takistussõidu harrastusspordi komitee õnnitleb värskeid medaliste ning tänab Niitvälja talli meeskonda valmiduse eest võistlus ette võtta ning väga hea korraldustöö eest.

Eraldi tänusõnad harrastajate ja amatööride pikaajalisele toetajale, Auto 100-le, kes toetas sisemeistrivõistlusi auhinnafondiga ja on varasemalt ellukutsunud ja sponsoreerinud Porsche Karikasaraja harrastajatele 4 aasta vältel.

Comments are closed.