Harrastajate meister kolmevõistluses on Ülle Voolaine hobusega Hilton

18.-19. juulil Kohilas toimunud kolmevõistlusel riputati kaela selle hooaja esimesed medalid kolmevõistluse meistritele. Kulla saavutas Ülle Voolaine hobusega Hilton.

Ülle ja Hilton asusid kohe peale koolisõitu 39,0 miinuspunktiga juhtima. Takistussõidus vigasid sisse ei tulnud ning krossilt saadud 0.8 miinuspunkti ületatud aja eest ei langetanud neid esikohalt. Hõbemedal riputati kaela Laura Liivamägile hobusel Pasadoble, kelle lõpptulemuseks jäi 44,6 mp. Pronksmedalile sõitsid end Haana Norma ja Dolores, kes lõpetasid tulemusega 48,9 mp.

Laura Liivamägi ja Pasadoble Raul Kauna Ülle Voolaine ja Hilton ning Haana Norma ja Dolores Pilt Katriin Laurson

Fotol: Laura Liivamägi ja Pasadoble, rajameister Raul Kauna, Ülle Voolaine ja Hilton ning Haana Norma ja Dolores. Autor: Katriin Laurson

Lisaks meistrivõistlustele toimus ka kolmevõistluse karikasarja I etapp, mille raames oli kaks sõitu: avatud ning poniklass. Poniklassis võidutsesid Kärt Kingisepp ja Cessika kogudes 54.8 miinuspunkti., kes küll pärast koolisõitu ning takistussõitu olid kolmandad, kuid puhas kross tõstis nad esikohale. Teisele kohale tulid Helene Liisi Keis ja Fortune, kelle lõpptulemuseks jäi 82,3 mp, ning kolmanda koha saavutasid Maris Kangur ja Mahdi F tulemusega 88,9 mp.

Avatud klassi võitsid Grethe Aikevitšius ja Hultajka tulemusega 44,4 mp, kes võtsid liidrikoha kohe pärast koolisõitu ning hoidsid seda terve võistluse vältel. Tihedalt kannul ehk teisele kohale sõitsid end Kätlin Hundimägi ja Trevor, tulemusega 45,8 mp ning kolmanda koha saavutasid ambitsioonikas Andres Zirk hobusel Aspirin tulemusega 48,4 mp.

Tulemused

Comments are closed.