Heigo Rohtla ja Keiu Oras võistlevad Brüsselis Endurance Masters 2017 meistrivõistlustel

Kestvushobused Brüsselis Sonia pargis. Foto: erakogu

Joosep Tikk

17.-19. augustil toimuvad Belgia pealinnas Brüsselis kestvusratsutamise võistlused, kus astuvad võistlustulle Heigo Rohtla ja Fatas Zanzibaar Euroopa meistrivõistluste 160 km distantsil ning Keiu Oras ja Penelope noorhobuste maailma meistrivõistluste 120 km distantsil. Lisaks stardib 120 km avatud klassis Eestist pärit hobune Paragon Taani ratsaniku Merethe Louise Bonneland-Nelandiga.

Heigo Rohtla ja Fatas Zanzibaar on Eesti hobusõpradele juba hästi tuntud paar. Penelope ja Paragon on Eestis kasvanud Eesti ratsaponid, kelle kasvatajaks on Koit Tikk. Esimest korda toimub MM Belgia pealinnas Brüsselis asuvas Sonia parkmetsas ning selle ümbruses olevatel teedel. Korraldaja eesmärgiks on tuua kestvusratsutamine inimestele lähemale, sestap on ka võitsluspaigaks seekord valitud linnas asuv parkmets.

Heigo ja Fatas Zanzibaar stardivad 17. augustil, Paragon ja Merethe 18. augustil ning Keiu ja Penelope 19. augustil. Hoiame meie hobustele ja ratsanikele pöialt!

Heigo Rohtla koos oma tiimiga Brüsselis. Talle on kaasa elama läinud ka Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa. Foto: erakogu

Keiu Oras ja Penelope. Foto: erakogu

 

Comments are closed.