Helketmar on ratsaliidu ametlik ratsavarustuse partner ka 2015. aastal

Helketmar_sm

Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel, EMV. Autor Külli Tedre

Helketmar OÜ ja Eesti Ratsaspordi Liit otsustasid pikendada koostöölepingut ka käesoleval aastal. Mitmeaastane partnerlussuhe on sujunud mõlemale poolele hästi ja tulevikku vaadatakse lootusrikkalt.

Helketmari kaasabil on ratsaliit korraldanud mitmeid edukaid kampaaniaid, nagu näiteks Turvakiivrikuu, samuti on selles koostöös valminud ratsutamist tutvustavad videod ratsaliidu kodulehel. Mitmete võistluste auhinnatekid pärinevad just selle ettevõtte kauplusest.
„Ratsutamises, nagu igal muul spordialal, on oluline osa kvaliteetsel varustusel, mis on vastupidav ja turvaline. Kuna ratsaspordiga tegelevad suuremalt jaolt ikkagi naisterahvad, siis väike „bling“ käib asja juurde. Just sellist laadi kaupa Helketmar pakubki,“ rääkis ERL spordidirektor Riina Pill.

Helketmari kaubavalikuga saab tutvuda Tallinnas Veskimetsa ratsakeskuses olevas kaupluses ning e-poes www.helketmar.ee . Kes pealinna ei pääse, kuid tahab kaupa ise katsuda, siis tasub tulla uudistama suurematele võistlustele, kus Helketmar oma kaubatelgiga kindlasti kohal on.

Comments are closed.