Horse Show meeskond aitab korraldada kõrgetasemelist koolisõiduvõistlust Belgias

Tallinn International Horse Show üks toetajatest VIAN Group korraldab eeloleval nädalal CDI4* võistlust Belgias Lieris. Korraldusmeeskonda on appi palutud ka Tallinna Horse Show’l toimetanud ametnikud ja vabatahtlikud.

3. – 8. novembrini toimuval kõrgetasemelisel koolisõiduvõistlusel võistlevad sellised tuntud koolisõidu tähed nagu Hans Peter Minderhoud, Patrick Van der Meer, Jeroen Devroe ja mitmed teised. Näha saab ka Tallinnas MK-etapi võitnud Inna Logutenkova sooritusi.  Sportlasi oodatakse kokku 21 riigist.

Ürituse korraldusmeeskonda on kaasatud ligi 15 eestlast, alates kogenud võistlusekorraldajast Andri Sabrodinist ja Tallinna Horse Show muusikalise poole eest vastutavast Erik Lilllest, lõpetades mitmete tuntud koolisõitjatega nagu Tiina Kuusmann, Grete Hussar, Sirly Tillmann, kes Lieris kohtunike kirjutajatena kaasa aitavad. Kohtunikuna hindab seal Eva-Maria Vint Warmington.

Tallinna Horse Show direktori, Siim Nõmmoja sõnul ei tulnud talle VIAN Groupi soov leida Lieri abilis just Eestist suure üllatusena. „Meie Horse Show meeskond on end korduvalt tõestanud ning on üliprofessionaalne, seepärast julgesin neid inimesi soovitada ka sellise kõrgetasemelise rahvusvahelise võistluse korraldusmeeskonda. See on suur tunnustus nendele inimestele ja nende panusele,“ lausus Nõmmoja. Ta lisab, et sarnased koostööprojektid annavad meie ametnikele rohkelt kogemusi ning see aitab kindlasti kaasa Eesti ratsaspordi arengusse.

Lieri võistluse kohta saab pikemalt lugeda SIIT

Koolisõit kõik koos_3.10.2015_Magnus Järve1

VIAN Group oli tänavune Tallinna Horse Show koolisõidu peasponsor. Foto Magnus Järve

Comments are closed.