Infoks: Kärdla Ratsupäevade praamipiletite broneerimise kord on muutunud

Kärdla Ratsupäevade korraldajad annavad teada, et tänavu on muutunud Rohuküla-Heltermaa-Rohuküla praamipiletite broneerimise kord, mis tuleneb asjaolust, et muutunud on parvlaevaühenduse operaatorfirma ja piletiostu tarkvarasüsteem. Kuni 16. juulini on pileteid võimalik broneerida Ratsaneti lingi kaudu. Kärdla Ratsupäevad toimuvad tänavu 3.- 6. augustini.

Sooritades võistlusele registreerimise www.ratsanet.ee kaudu enne 17.07.2017, leiate peale registreerumist võistluse profiililehelt lingi, millele klikkides avaneb võimalus osta pileteid oma tiimi autodele www.praamid.ee keskkonnast neile kohtadele, mis on korraldaja poolt eelbroneeritud Kärdla Ratsupäevadel osalejatele. Alates 17. juulist Ratsaneti kaudu piletite soetamine enam võimalik ei ole ning siis jääb võimalus soetada pileteid veel vabaks jäänud kohtadele tavakorras otse www.praamid.ee lehelt.

Soovitame aktiivselt kasutada piletiostu võimalust www.ratsanet.ee kaudu, vastav link on kättesaadav ainult võistlusele registreerunud sportlastele ning linki on võimalik kasutada kuni 16.07.2017.
Triigi-Sõru-Triigi liinil korraldajatel kahjuks tänavu eelbroneeringu võimalust ei ole. Piletimüük sellel liinil on avatud 90 päeva enne pileti kuupäeva www.veeteed.com. Soovitame broneeringud teha esimesel võimalusel! Sadamas peab olema kohal min. 30 minutit enne praami väljumisaega!

Comments are closed.