Jumping Tallinn toob Lauluväljakule tipptasemel ratsaspordi, Postimees teeb ülekande

Eeloleval nädalalõpul toimub Lauluväljakul ainulaadne kogupere festival, mille raames saab näha ka kõrgetasemelist ratsasporti. Lausa kolm ratsaspordi ala on võistlusel esindatud: takistussõit, koolisõit ja rakendisport. Laupäeval  peetakse MK-etapp koolisõidus ja pühapäeval kulmineerub võistlus MK-etapiga takistussõidus. Postimees teeb võistlusest ja festivalist otseülekande lausa kolmel päeval.

Võistlusega alustatakse juba neljapäeva õhtul, kui kell 20:00 astuvad üles rakendid. Reedel, mil alustame ka otseülekannetega, algab võistluspäev juba kell 8:00 hommikul. Siis on kavas takistussõit, mille kõrgeim parkuur (140 cm) algab orienteeruvalt kell 14:15. Peale seda, 16:30 on kavas koolisõidu GP programm. Päeva lõpetavad kell 19:00 jällegi rakendid.

Laupäevane võistluspäev on kõige pikem, kui alustatakse jällegi kell 8:00. Päeva highlight on kindlasti koolisõidu muusikaline vabakava, mis on ühtlasi ka MK-etapp. Koolisõit algab kell 11:45. Takistussõidus on kõrgeim parkuur 145 cm, mille raame peetakse nii meeskondlikku kui individuaalarvestust. Parkuur algab kell 16:45. Päeva lõpetab showprogramm, mis tutvustab kostüümiratsutamist.

Pühapäeval alustab võistlus ja otseülekanne kell 8:30 ja päeva lõpetab kell 15:00 algav takistussõidu MK-etapp.

Võistlusel osalevad meie ja lähiriikide parimad sportlased ja tublimad hobused. Lisaks on tervel Lauluväljaku alal rohkelt tegevust kogu perele.

Ülekande link

Võistluse osalejate nimekiri ja tulemused: https://online.equipe.com/en/competitions/21281

Võistluse ajakava: http://jumpingtallinn.ee/ratsutamisfestival

Comments are closed.