Kärdla Rakendi ERL-i Karikasarja etapivõit läks Eve Haggile

Hobumaailm.ee

Tänavu peeti Kärdla Ratsupäevade raames üle kolme aasta taas rakendispordivõistlust, kus olid kavas ERL-i Karikasarja etapid ning kombineeritud maratonide sarja Combi Cup etapp. Põhiklassi võitis Eve Haggi hobusega Vairi.

ERL-i Karikasarja põhiklassis oli Kärdlas stardis kolm kutsarit, kes igaüks võitis ühe ala. Koolisõidu järgselt asus juhtima Eve Haggi ning seda veenva eduga järgnevate ees. Kuigi Eve ja Vairi lõpetasid täpsussõidu ja maratoni teisel positsioonil, piisas sellest etapivõiduks. Teise kohaga lõpetas Riina Rõa hobusega Dylano H, kes oli parim täpsussõidus, kolmanda kohaga leppis maratonis parim olnud Signe Haggi.

Tasemel Madalam peetud võistlusklassis veenvalt parim mullune Eesti hõbe-ekipaaž Pille-Riin Reinaus ja Aramis. Võites veenvalt koolisõidu ja olles parim maratonis, kindlustas Reinaus endale võidu. Teisena lõpetas täpsussõidu võitnud Hillar Talts poniga Jacorion, kolmas oli Birke Tauram hobusega Sangar.

Combi Cup etapil oli sekord paraku vaid kaks osalejat. Hanna Treikelder oli Armaniga parem Maret Kasemetsast, kes võistles hobusega Nerki. ERL-i Karikasarja kahevõistluses osales vaid Hana Treikelder Armaniga.

Kõik Kärdla Rakendi tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/1083?locale=et&year=2017

Eve Haggi ja Vairi Kärdlas. Foto: Celin Lannusalu

Comments are closed.