Kätlin Hundimägi lõpetas Põhja- ning Baltimaade noorte meistrivõistlused kuuendal kohal

Hobumaailm

Eesti kolmevõistlejad osalesid möödunud nädalavahetusel Norras peetud Põhja- ning Baltimaade meistrivõistlustel, kus noorte klassis saavutas kuuenda koha Kätlin Hundimägi hobusega Trevor.

Noorte meistrivõistlused viidi läbi tasemel CIC1*, kus krossitakistuste kõrguseks 110 cm, takistussõidus 115 cm. Noori oli Põhja- ning Baltimaade meistrivõistlustel osalemas 18, lisaks Eestile olid esindatud Norra, Rootsi ja Taani noored kolmevõistlejad. Hundimägi ja Trevor alustasid koolisõidus 59.3 miinusega, mis andis 16. koha. Tublisti tõusis meie võistluspaar krossiga, mis lõpetati 1.6 miinusega ületatud optimaalse aja eest. Takistussõidule mindi vastu kuuendalt positsioonilt, mida õnnestus kaitsta vaatamata lisandunud kaheksale miinusele. Meistritiitli võitis rootslanna Jennifer Axelsson hobusega Picard MB ning seda tulemusega 54.0 miinust. Põhjamaade hõbe läks samuti Rootsi, Vendela Eriksdotter Rubunile hobusega Vienna Imperial, pronks Taani Sara Bech Stromile hobusega Dicte Aldrup.

img_7622-katlin-hundimagi_trevor

Kätlin Hundimägi ja Trevor. Foto: Merike Udrik-Õispuu

Meie täiskasvanute koondisel paraku nii hästi ei läinud. Kuna Karl Robert Valk ja Juula Reinumägi langesid krossil välja, ei saanud tulemust kirja ka koondis. Individuaalselt lõpetas Erkki Hõim Cadmiumiga 19. ja Vilvi Laanet hobusega Well Timed 20. kohal. Kuldmedal läks Taani ja selle võitis Ole Bay Jensen hobusega Harry Potter tulemusega 44.6 miinust. Täiskasvanute tiitlivõistluse tasemeks oli CIC2*.

Võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.horsepro.no/index.php?r=show/event/event&eventId=12864

Comments are closed.