Katriin Sild lõpetas Poola CCI1* kuuendana

Kolmevõistleja Katriin Sild ja Heli Varikule kuuluv hobune Aspirin võtsid 27.-29. aprill osa Poolas, Sopotis toimunud rahvusvahelisest CCI1* taseme kolmevõistlusest, kus lõpetas kokkuvõttes kuuendal kohal.

Võistluspaar saavutas koolisõidus tubli tulemuse ning platseerus kolmandale positsioonile (35,3 miinustpunktiga) 11 võistleja seas. Ka laupäevane kross suudeti läbida vigadeta normiaja piires ning peale kahte ala saavutatud kolmas positsioon säilus.

Pühapäeva hommikul toimunud takistussõidus eksis paar ühel takistusel (4 kp) ning lõpptulemusele lisandus veel ka 4 kp ületatud normiaja eest. Katriini ja Aspirini lõpptulemuseks rahvusvahelises CCI1* kolmevõistluses jäi 43,3 miinuspunkti ning tubli 6. koht.

Katriini enda kommentaar: Mulle väga meeldis, et alates kohale jõudmisest oli võistluspaigas vajalik info igalt poolt kättesaadav.  Koolisõiduga jäin ma üldiselt rahule, soojendus oli hea ning skeemi oli ka hea tunne sõita. Kross oli minu arvates väga hästi ehitatud ja kuigi ma ise suutsin paaril hüppel eksida, tegi vaatamata sellele hobune minu jaoks ideaalse krossi. Takistussõidus aitas mul rada vaadata ja soojendust teha meie FEI Solidarity projekti välistreener Lars Christensson (SWE), sest selleks ajaks olid juba teised eestlased hakanud tagasi sõitma. Takistussõidus õnnestus soojendus hästi, aga parkuuris tehtud vigade tõttu kogusin kahjuks kokku 8 karistuspunkti. (4 kp tuli ületatud normiaja eest).

Tuleval nädalavahetusel, 4. – 6. mai on antud paar osa võtmas samas võistluspaigas toimuvast rahvusvahelisest CIC2* tasemega kolmevõistlusest.

Katriin Sild ja Aspirin krossirajal. Foto Mari Ann Selge

Comments are closed.