Kestvusratsutajad võistlesid Poolas (video)

Tekst ja fotod: Mare Kalme

Lõppenud nädalavahetusel käisid meie tüdrukud võistlemas Poolas Kliczków lossi juures toimuvatel kestvusratsutamise võistlustel. Paik oli suurepärane koht kestvusratsutamiseks, maaliline vana loss ja park. Rajad liivastel kanarbikuväljadel ja metsas ja märgistus oli väga hea. Hooldusmeeskondadel vedas kui oli kasutada maastikuauto, kohati tuli sõita pehmes liivas.

Reedel peetud 160 km võistlusel saavutasid Brenda Prants ja Assman teise koha ja Lilian Schönberg hobusel Amal El Awrah ox kolmanda koha. Hobused olid viimases veterinaarkontrolli täitsa hea liikumisega ja sõitjad suurepärases vormis.

Laupäeval toimunud 120 km juuniorite klassis tuli Agnes Annimäe hobusega Simone ox esikohale, see oli nende esimene võistlus väljaspool Eestit. Kogu meeskonnal oli hea meel, et hobune nii hästi pika reisi vastu pidas ja transpordiga ühtki probleemi ei tekkinud.

Võistluse veterinaaridel jagus kiidusõnu Eesti võistlejatele hobuste hea ettevalmistuse eest, kõik tervisenäitajad olid kogu sõidu jooksul head.

Videolõik võistlusest:

Comments are closed.