Kolmevõistlejad lõpetasid Sopoti võistluse edukalt

Läbi on saanud ka teine kolmevõistluse nädalavahetus Poolas Sopotis, kus Spring Tour II raames võeti jällegi osa nii rahvusvahelistest kui ka rahvuslikest võistlusest.

Rahvusvahelisel tasemel startisid CCI2*-S klassis Maris Kangur (Tondi RSK) ja Al Pacino. 29 võistleja seas saavutati 24. koht tulemusega 57,2 kp.

CCI3*-S klassis astusid üles Kaire Kalm (ESHKS) ja Cavalier ning Erkki Hõim (Tartu Kalevi RK) hobustel Roleks ja Ally Nightingale. Väga tugevalt alustas Kaire Cavalieril, kui skeemis väljasõidetud 70% asetas nad enne teist ala esikümnesse. Erkki Roleksil ratsastas tulemuseks 61,3% ning Ally Nightingalega 61,2%, mis andis avaala järel tulemuseks vastavalt 28 ja 29 positsiooni. Teise alana läbiti laupäeval takistussõit. Kaire ja Cavalier eksisid parkuuris kahel takistusel ning nii koguti skoorile juurde 10,4 kp. Erkkil tuli mõlema hobusega parkuuris sisse vaid üks eksimus. Puhaste krossidega suudeti lõpuks välja teenida 15. koht Kairele ja Cavalierile tulemusega 40,4 kp ning 18-19 koht Erkkile Roleksil (42,7 kp) ja Ally Nightingalel (42,8 kp). Võistlejaid klassis oli kokku 36.

Kõik tulemused leitavad siit.

Comments are closed.