Kolmevõistluse poniratsanike tänavune Eesti meister selgus nädalavahetusel Ihastes

Nädalavahetusel jagati välja tänavused esimesed medalid kolmevõistluses. Kõik medalid läksid Tondi Ratsaspordiklubi esindajatele – kulla vormistas oma nimele Cristiana Engel ponil Tristan J.

Medalikolmik
Foto: Elin Jalakas

Mõnevõrra heitliku ilma saatel alustati laupäeva hommikul poniratsanike EMV-ga, milles seekord osales kokku kuus võistluspaari. Koolisõidus skoorisid Cristiana ja Tristan kohe väga tugeva avaskoori 73,64%, mis andis paarile avaala järel 26,4 karistuspunkti. Ka paari takistussõidus tehtud üks viga ei muutnud esikolmiku järjekorda ennem krossi ja nii mindi krossile vaid 0,4 punktilise edumaaga. Puhaste paberitega krossilt tulles võitiski paar kuldmedali lõpptulemusega 30,4 kp. Hõbemedalile tulid 30,8 kp-ga Maris Issak ja Roos ning pronksmedal kuulub Emma-Elisa Randväljale ja Tessile lõpptulemusega 31,7 kp.

Lisaks meistrivõistlustele toimusid Ihaste Ratsakeskuses ka avatud klassid CCN90 ja CCN70. Mõlemis klassis saatis edu seekord Hiiumaa RSK võistlejat Leenu Sarapuud, kel õnnestus CCN70 klass võita hobusega Nanou (26,0 kp) ning CCN90 klass hobusega Gilroy (27,5 kp).

Kõik tulemused on leitavad siit.

Comments are closed.