Kolmevõistluse uus juunioride Eesti meister on Joanna-Britt Metsar

Niitvälja Sügis 2017 nime alla koondunud kolmevõistluse võistluse raames peeti nädalavahetusel maha juunioride vanuseklassi EMV ja Noorhobuste Tšempionaat kolmevõistluses. Õnnesoovid lähevad uuele tiitlivõitjale Joanna-Britt Metsarile, kes saavutas kulla hobusel Hultajka.

Juunioride EMV-l asus kullajahile tasemel CNC 100 12 võistluspaari, kellest kõige vähem miinuspunkte, 49, õnnestus kolme ala peale kokku koguda Metsaril (Kurtna RK, treenerid Raul Kauna ja Aive Mihkelson) ja Hultajkal. Hõbemedali võitsid Elise Sõrmus (Tondi RSK) ja Hello Kitty, saades lõpptulemuseks 52,4 mp. Pronksmedali saavutasid Luise Vevers (Saare Ratsakeskus) ja Ruudi  tulemusega 59,6 mp.

Juunioride EMV medalikolmik koos Raul Kaunaga. Foto: Anneli Kadakas

Noorhobuste arvestustes olid parimad Carita (6 a) ja Aldo Kanepi tulemusega 66,3 mp ning Al Pacino (4-5 a), kelle aitas võidule Maarja Martinson. Paar lõpetas tulemusega 48,0 mp. Avatud klassi CNC 80 võitis Katriin Sild hobusel Lexica, saades kokku 47,3 mp. Avatud CNC 100 parimad olid Ülle Voolaine ja Izmail, saades tulemuseks 54,1 mp.

Korraldaja Merlis Orioni sõnul sujus võistlus hästi ja eelkõige tundsid ratsanikud rõõmu, et koolisõitu hindasid koolisõidu kohtunikud, kes olid lisanud hinnetelehtetedele palju sisukaid kommentaare. Samuti kiideti Ants Sähka krossi, mis jälle oli parasjagu tehniline ja väljakutset pakkuv.

Kõik auhinnasaajad autasustamisel. Foto: Anneli Kadakas

Kõik tulemused https://ratsanet.ee/events/1167?locale=et&year=2017

Comments are closed.