Kullo Kender ja Anett Pajur Tamperes võidukad, auhindu teistelegi eestlastele

Hobumaailm.ee

Mitmed Eesti takistussõitjad osalesid nädalavahetusel Soomes Tamperes peetud rahvuslikul võistlusel, võitjatena väljusid mõõduvõtmistest Kullo Kender ja Anett Pajur. Tampere sisemeistrivõistluste raames said medalid kaela Kaia Loviisa Kink ja Saksia Maripuu.

Päeva kõrgeimaks sõiduks oli Tamperes kahefaasiline 140cm kõrgune parkur, kus Kullo Kender lõpetas hobusega LRK Striga teisel kohal soomlanna Minna Lehtoneni, kes startis hobusega Cooper, järel. 10cm madalamas parkuuris võttis Kender aga sama hobusega võidu ning oli teine hobusega Dolanda. Kõrgusel 120cm jäi Kenderi saavutuseks auhinnaline viies ja kuues koht vastavalt hobustega LRK Kükenmoor`s Quick Flick ja Carmelo.

07_10_ponid_anett-pajur-ja-macho-celin-lannusalu

Anett Pajur ja Macho. Foto: Celin Lannusalu

Eestlaste teine võit tuli parkuurist kõrgusel 100/110cm, kus parima tulemuse sõitis välja Anett Pajur poniga Macho. Samas sõidus oli kolmas Maris Kangur poniga Jalica van Blommerschot.

Auhinnalise koha ja medalid saavutasid Tampere sisemeistrivõistluste raames ka Kaia Loviisa Kink, kes hobusega Adorable Chabalito oli juunioride arvestuses teine ja hõbedal kõrgusel 125cm ning Saskia Maripuu, kes hobusega Deal or not Deal oli poniratsanike arvestuses kolmas ehk pronksil kõrgusel 115 cm.

Tampere võistluse tulemused

Comments are closed.