Lanno kvalifitseerus juunioride EMile!

Nädalavahetuse tulemused tulid Eesti takistussõitjatele Hollandist Kronenbergist ja Poolast Olszast.

Hea meel on Olszas võistelnud Mia-Marleen Lanno ja Haloubeti üle, kes reedeses 145cm Longines Rankingu klassis said tulemuseks 8kp. Sellega saadi teine kvalifikatsioon juunioride EMile suvel Oliva Novasse Hispaanias. Lisaks Lannole on kvalifikatsioonid käes ka Lene Varulal ja Margareth Eikneril. Kõigil kolmel sportlasel on kindel plaan juunioride ja noorte takistussõidu EMil osaleda.

Lisaks tublile tulemusele Haloubetiga sai Mia-Marleen Brennetiga 130cm kiirusparkuuris reedel 4. koha ning Mini Cooper HC-ga noorte hobuste sõidus teise koha.

Mia-Marleen Lanno ja Haloubet Foto: erakogu

Kronenbergis olid võistlustules Mart Sander Aarma ja Jacqueline Putnik. Viimane saavutas CSI1* 110cm kiirussõidus neljapäeval 6. ja reedel teise koha.

Mart Sander Aarma ja Keiralanda saavutasid neljapäevases 130cm kaheosalises sõidus teise koha. Oma noortel hobustel Imani Illy van de Toen Z ja Enzo TT saavutati samuti mitmeid auhinnalisi kohti.

Sellel nädalal algab Maria talus rahvusvaheline koolisõidu võistlus, kus osaleb ka meie olümpiasportlane Dina Ellermann. Järgmisel nädalal toimub samas kohas rahvusvaheline takistussõidu võistlus.

Comments are closed.