Margareth Eikner avas Longines Rankingu punktiskoori Kronenbergis

Eelmise nädala rahvusvahelistelt võistlustelt said häid tulemusi nii takistussõitjad kui kolmevõistlejad.

Takistussõitjatest osalesid CSI2* võistlusel Kronenbergis Margareth Eikner ja Jüri Sokolovski. Parima tulemuse saavutas seekord laupäeval hüpatud Grand Prix sõidus kõrgusel 145 cm 12. koha Margareth Luigi van de Kornelishoevel. Tulemuseks saadi vaid 1 karistuspunkt põhisõidus normiaja ületamise eest. Tuntud nimedest oli stardis ka Eestis kasvanud Alfons Santo Antonio, kes saavutasid ühe mahaajamisega ümberhüpetel 5. auhinnalise koha. GP võit läks seekord Saksamaale Philip Houstonile hobusel Sandros S Bella.

Päev varem peetud 145 cm kiirussõidus saavutas kõrges konkurentsis 2. koha Jüri hobusel Cajza Cavat. Nad jäid ajaga alla vaid tuntud Inglismaa ratsaperest pärit Joe Whitakerile.

Lanakenis rahvusvahelisel võistlusel osalenud sportlastest saavutas Mart-Sander Aarma hobusel Keiralanda 7-aastaste hobuste arvestuses 130 cm sõidus 8. auhinnalise koha ning Miia Varula 12. koha 120 cm kiirussõidus.

Kolmevõistleja Jaagup Kallas oli stardis Poolas Strzegomis mitmel hobusel, kus CCI2*-S klassis saavutati hobusel Olli Royal 16. koht 45 osaleja seas. Võistlusest ja tulemustest saate lähemalt lugeda Hobumaailma artiklist.