Margareth Eikner hüppas esimese CSI3* GP

Nädalavahetusel startisid takistussõitjad Belgias Opglabbeekis ja Norrast Drammenis.

Belgias CSI3* võistlusel hüppas Margareth Eikner oma esimese 155cm Grand Prix sõidu ja sai tulemuseks kaks mahaajamist ning samuti kaks karistuspunkti ületatud normiaja eest. Euroopa Meistrivõistlusteks valmistuv sportlane oli ise rahul oma tulemusega ja Luigi van de Kornelishoeve hüppamisega. Rada oli raske ning konkurents kõrge, kuid pidev GP tasemel võistlemine on toonud teatava stabiilsuse. GP võit läks Suurbritanniasse Samuel Huttonile Givenchyl.

Samal võistlusel noorte hobuste finaalis135cm kõrguses sõidus saavutas Mart-Sander Aarma hobusel Keiralanda 7. koha. Põhisõidus tehti puhas sooritus ning ümberhüpetel tuli üks mahaajamine.

Drammenis oli heas hoos juuniorsportlane Kippen Närep hobusel Cesar du Medoc, kes saavutasid 130cm sõitudest kaks II kohta. Lasteklassides osales Lenna Purga hobustel Frantwill ja Kastaro van het Eelshof. Esimesel saavutati 115cm sõitudest puhta sõiduga 6. ja 3. koht ning teisel hobusel 6. koht. Mõlemad sportlased jätkavad võistlemist ka sellel nädalavahetusel.