Muljetavaldavad osalejate numbrid Porsche Karika esimesel etapil

Tänavune Porsche Karikas saab oma avalöögi laupäeval, 30. aprillil Luunjas, kui peetakse karikasarja esimene etapp. Esialgse ülesandmise põhjal tehakse mõlemas ringis kokku pea 120 starti.

Need numbrid räägivad, et tõotab tulla väga põnev sari ning Porsche Karikat on väga oodatud. Mis seal salata, vääriline auhinnafond ning pääs Saku Suurhalli on tõesti heaks motivatsiooniks otsida endale hobune ja panna oma oskused proovile.

Eelmisel aastal oli Luunja etapil võidukas Janek Zalite hobusel Quintender Avos Z. Foto: Merike Udrik-Õispuu

Eelmisel aastal oli Luunja etapil võidukas Janek Zalite. Foto: Merike Udrik-Õispuu

Laupäeval Luunjas toimuval esimesel etapil on nii Väikeses Ringis kui Suures Ringis kavas puhtus-kiirus parkuurid – ehk siis kihutamist tuleb kõvasti! Eelmisel aastal sai seal paljudele takistuseks just äsja valminud Porsche enda tõke, kust keeldus üle hüppamast nii mõnigi ratsu. Tänavu see juba sarjas osalenutele hobustele arvatavasti probleeme ei valmista, küll aga tuleb julgust näidata neil, kes Porsche Karika võistluses esimest korda väljas.

Ajakava järgi algab 90 cm sõit orienteeruvalt kell 14.00 ja 105 cm orienteeruvalt kell 18.15. Kohal on kõik juba eelmisest aastast tuttavad favoriidid ja ootame põnevusega, kes võidab esimese etapi.

Võistluse leht Ratsanetis

Comments are closed.