My Relanderile Opglabbeekist kaks võitu!

My Relander osales eelneval nädalavahetusel Opglabbeekis, Belgias U25 võistlusklassis oma kahe põhihobusega, Experdi ja Ipsyloniga.

Võistlus oli sportlase jaoks väga edukas. Esimese võidu saavutas My reedel, kui toimus 145 cm kõrgune kiirus-puhtus parkuur. Osalejaid oli seal 46 ning puhtaid sõite lausa 21. My ja Expert saavutasid võidu teise koha ees 0,76 sekundiga.

Pühapäeval toimus Grand Prix sõit, kust koguti ka Longines Rankingu punkte. Selles võistlusklassis oli osalejaid 32, neist ümberhüpetele pääses 11. Taaskord suutis My Experdil olla kiireim, seda ajaga 33.98. Teise koha saavutas prantslane Mathis Burnouf hobusel Nouvelle V.H. Veldhof ajaga 34.59.

Sportlane jäi oma hobustega väga rahule: “Meil oli tõesti suurepärane nädalavahetus võisteldes Belgias. Võistlus oli tihe ja puhtaid sooritusi tuli sõitudes üpris palju. Startides igas sõidus just Expertiga alguses, tuli koheselt riskida. Õnneks võin alati usaldada, et ta annab endast kõik. Sõidud õnnestusid väga hästi ja võitsime Expertiga nii 145cm kiirus sõidu kui ka pühapäevase LR Grand Prixi. Ka Ipsylon hüppas väga hästi ning lõpetas samuti 145cm sõidus puhtalt, kuid GPs tuli siiski valida üks hobune. Loodame, et hea vorm püsib ka järgmisel nädalavahetusel kui osaleme rahvusvahelisel võistlusel Lichtenvoordenis.”

My Relander ja Expert. Foto: Pegasus Photo Creations

Comments are closed.