Nordic Eventing Challenge jätkub eeloleval nädalavahetusel etapiga Olustveres

Tänavusest Eesti, Soome ja Rootsi korraldajate poolt käivitatud rahvusvaheline kolmevõistlussari Nordic Eventing Challenge jõuab eeloleval nädalavahetusel oma teise etapiga Olustverre, kus pärast kaheaastast Covid-pausi viiakse 2.-3. juulil jällegi läbi rahvusvaheline CCI2*-S tasemel kolmevõistlus.

Mäletatavasti peeti Nordic Eventing Challenge avaetapp läbi juunikuu alguses Strömsholmis Rootsis, mis kujunes edukaks Eesti tiimile nimega Eventers From Estonia, kui Jaagup Kallas, Maris Kangur, Mari Talinurm ning Ervi Kaasiku lõpetasid võidukalt. Sama tiim asub teist head tulemust püüdma Olustveres, kus starti asub teinegi Eesti tiim. Soome on väljas kindlasti kahe tiimiga, samuti Strömsholmis osalenud My Way ning Team North Star. Kahjuks ei võta Olustvere etapist osa läänenaabrid rootslased.

Individiuaalvõistluski tõotab tulla põnev, kui võistlustulle asuvad sportlased Eestist ning Soomest kokku 25-l hobusel, mis on viimase kümnendi Eesti rahvusvaheliste kolmevõistluste rekord.  Väljas on kogu meie kolmevõistluse paremik ehk kaasaelajatel pöidlad pihku, et võit jääks kodumaale!

Lisaks rahvusvahelisele sarjale jätkub Olustveres ka Minikarikas oma teise etapiga. Minikarikas viiakse läbi tasemel CCN70 ja punkte koguvad sportlased, kes ei ole siiani võistelnud kõrgemal tasemel kui CCN80. Lisaks minikarikale on võimalik mõõtu võtta CCN90 klassis.

Laupäeval, 2. juulil, on Olustveres kavas kooli- ja takistussõit, võitjad selguvad pärast pühapäeval, 3. juulil, peetavat atraktiivset krossi.

Nordic Eventing Challenge kodulehekülje leiate aadressilt www.nordiceventingchallenge.com , samast on leitav ka sarja üldjuhend. Osalejate nimekirja leiate https://online.equipe.com/en/class_sections/707666

Comments are closed.