Oliver Karma ja Vanco Z Leedus Šiauliai MK-etapi neljandad

Möödunud nädalavahetusel Leedus Šiauliai Arena Horse Showl võistelnud sportlastest kujunes nädalavahetus kõige edukamaks Oliver Karmale. Oma hobusega Vanco Z  oli ta kõigil kolmel päeval suure ringi sõitudes auhinnalistel kohtadel. Parima eestlasena saavutasid nad MK-etapil neljanda koha.

Esimesel päeval 140 sentimeetrises klassis olid Karma ja Vanco kolmandad, laupäeval sõitsid samal kõrgusel ennast neljandale kohale ja pühapäevases MK-etapi sõidus saavutati samuti neljas koht. Lätlasest rajameister Ivo Mikelsons oli Šiauliais seadnud üles sellise tasemega MK-raja, et puhtalt suutis parkuuri läbida vaid poolakas Michal Kazmierczak hobusega Que Pasa 5, korrates sellega oma eelmise aasta võitu.

151003 145cm OKarma Vanco (2) veeb 1

Oliver Karma ja Vanco Z. Foto: Gerlin Kess

Meie teistest takistussõitjatest osalesid MK-sõidus veel Urmas Raag ja Kullo Kender, kes parematele kohtadele ei jõudnud. Raag ja Carlos said tulemuseks 9 karistuspunkt, Kender ja Axel V 12 ning Raag ja Ibelle Van De Grote Haart 17.

Noorte hobuste parkuurides olid head sooritused Kullo Kenderil, Tiit Kivisillal ja Riina Sederil. Tiidult kahel päeval auhinnalised kuuendad kohad, hobustel Fred ja Vulcano. Puhta parkuuriga lõpetanud Riina ja Kleopatra tulemus viis nad kahel viimasel päeval seitsmendale kohale. Kullol ja Dolandal seekord Tallinnat korrata ei õnnestunud, kuid tagasid endale pühapäevases sõidus kindla kolmanda koha. Ühtlasi olid Kullo ja Tiit eesotsas ka avatud klassi sõitudes. Kullo ja Astrid L speed and music klassi teised ning Tiit ja Donna Paola sama sõidu neljandad. Seitsmes oli Renek Rosenberg hobusega Vinski TT.

Koolisõidus tegid hea töö Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel, kes sõitsid ennast mõlemal päeval viiendale kohale. Ellermanni esimese päeva tulemus 65,720% ja teise päeva MK-etapi Grand Prix Freestyle lõpetati 68,400% protsendiga.

Tublid sooritused ja auhinnalised kohad olid ka rahvuslikes klassides startinud sportlastel Susan Kaletal, Siim Sinijärvel ja Annabel Lõukesel. Õnnitlused kõikidele tublidele sportlastele ja nende ratsudele.

Leedu tulemused: http://www.equestrian.lt/

Comments are closed.