Pill, Klettenberg ja Kender noppisid Soomes auhindu

Tekst: hobumaailm.ee
Rein Pill ja A Brok Tallinn International Horse Showl_autor Gerlin Kess

Rein Pill ja A Brok. Foto: Gerlin Kess

Möödunud nädalavahetusel võistlesid Eesti paremikku kuuluvad takistussõitjad Rein Pill, Gunnar Klettenberg ja Kullo Kender Soomes Korpikyläs, mille Grand Prix`s toodi Eestile teine, kolmas, neljas, kuues ja seitsmes auhinnaline koht.

Korpikylä Grand Prix peeti kahevoorulisena, kusjuures esimese vooru takistuste kõrguseks oli 140 cm, teises voorus 145 cm. Mõlemad voorud suutis nulliga läbida vaid võitjaks tulnud soomlanna Jessica Timgren hobusega Walk-On. Rein Pill (Ruila Tall) ja A Brok said esimeses voorus ühe karistuspunkti aja eest, kuid olid teises voorus puhtad ning tagasid sel moel endale teise koha. Kolmas ja neljas koht kuulusid Kullo Kenderile (Tartumaa), kes hobustega San Antonio ja LKR Acer kogus teises voorus neli karistuspunkti. Gunnar Klettenberg (Ruila Tall) oli Traffic`iga kuues, Bettebaliaga seitsmes. Esimesega neist lõpetas Klettenberg avavooru kahe ja teise vooru nelja punktiga, Bettebalia tulemuseks jäi mõlemast voorust neli karistuspunkti.

Eelnevalt sõitsid kõik mehed muidki parkuure. Reedel oli Pill Cado de Greenbay`ga 14. auhinnalisel kohal kõrgusel 120 cm, sama päeva 130 cm parkuuris sai Klettenberg Bettebaliaga kolmanda, Kender LKR Aceriga neljanda koha. Laupäevases tõusva raskusega 135 cm kõrguses sõidus kuulusid eestlastele auhinnalised kohad neli kuni kaheksa vastavalt Klettenberg ja Bettebalia ning Quote, Kender ja Nelsa, Klettenberg ja Traffic ning Pill ja Sinequamon.

Rein Pill osales lisaks avatud sõitudele noorhobuste parkuurides. Kuueaastaste klassis saavutati Cado de Greenbay`ga pühapäeval teine koht ning jagati puhta sõiduga esikohta laupäeval. Seitsmeaastaste arvestuses lõpetas Pill pühapäeval Sinequamoniga neljandal kohal.

Korpikylä võistluse kõik tulemused

Comments are closed.