Põhjamaade Meistrivõistluste esimene võistluspäev

Sel nädalal on Eesti noored ratsasportlased Põhjamaade meistrivõistlustel Ypäjäl.

Takistussõidus said esimesel päeval tulemused kirja laste klassis kõrgusel 120 cm Elisabeth Ervald hobusel Calanda de Laubry Z (9.), Lenna Loore Sillandi hobusel Quick Boy RP (15.), Liis Tishler hobusel Ilady (16.) ja Triinu Riisberg hobusel Isthar Esqui (17.)

Koolisõitjste juuniorite klassis startis 2 sportlast. Väga hea kaheksanda koha sai Emma Tuvi Sundorfs Redina-Dotil tulemusega 66,869%, seitsmeteistkümnenda koha sai Laurel Leisna Calendulaga, tulemuseks 61.919%.

Poniklassis tegi Lisette Kivro Mc Gregor J’l tubli stardi ning sai neljateistkümnenda koha, tulemus 68.095%.

Esimest korda ajaloos läks Eestit esindama Põhjamaade Meistrivõistlustele noorte tiim. Parima tulemuse tegi Maian May Kesküll Kevinsil – 10. koht ja 68,186%. Helena Kaal ja Cassander said tulemuseks 65,147% ja 16. koha. 18. koha sai Rose Marie Skjoldby hobusel Rosinante, 63,431% ja 19. koha Sonja Roberta Sedin Sahibiga, 60,098%.