Porsche ei jätka 2019. a harrastajate karikasarja toetajana

Peale edukat nelja aastat ei jätka Porsche populaarse harrastusspordi karikasarja toetamist. Kogu sarja toimumise aja jooksul on korraldajad püüdnud igal hooajal leida midagi uut, mis tõstaks sarja väärtust ja annaks osalejatele rohkem motivatsiooni ning võimalust enda teostamiseks. Nüüd otsustati teha toetajana paus, et koguda mõtteid ja leida uusi arenguvõimalusi ratsaspordi toetamise jätkamiseks.

„Otsustasime teha pausi ja anda võimaluse teistele toetajatele sarja edasi viia. Meie eesmärgiks kogu nende aastate jooksul on olnud areneda, saada veel paremaks, tõstes sarja kvaliteeti aasta-aastalt. Kindlasti ei välista, et Porsche teeb tulevikus ratsaspordi toetajana come backi ja seda juba ehk täiesti uute ideedega. Hetkel aga vajame pausi, et mõtteid koguda,“ sõnas Auto 100 juhatuse liige Janek Aavik.

Harrastussportlastele mõeldud Porsche takistussõidu karikasari muutis toimunud nelja aasta jooksul oluliselt harrastusspordi taset Eestis. Suurimaks sarjas osalemise motivatsiooniks oli kindlasti pääseda Tallinn International Horse Show’l toimuvasse finaali.

Harrastajate takistussõidu komitee liikmed tegelevad hetkel aktiivselt sarjale uute toetajate leidmisega. „Sarja jätkumise tagamine on meile hetkel kõige suuremaks prioriteediks,“ ütles komitee esimees Urve Aavik. Ta lisas, et kui keegi soovib siin abiks olla, siis igasugused mõtted toetajate osas on teretulnud.

Comments are closed.