Postimees on loonud vaid spordile keskenduva rakenduse Postimees.Sport

Postimees on valmis saanud Postimehe spordiuudiste äpi, millega on nüüdsest veelgi mugavam jälgida uudiseid ja vaadata otseülekandeid spordivõistlustelt. Valmistu uueks põnevaks spordihooajaks ja tõmba uus äpp alla nüüd, sest praegu käib ka kampaania «Spordimees on spordi sees!», mille raames loositakse välja 40 paari vingeid tosse Sportlandist.

Kampaanias osalemiseks tuleb telefoni laadida äpp Postimees Sport. Kõigi allalaadinute vahel loosime detsembri jooksul välja 40 paari 200 euro väärtuseid tosse Sportlandist. Igal esmaspäeval leiavad omaniku 10 paari tosse, nii detsembri lõpuni.

Lisaks igapäevasele spordiinfole on Postimehe spordiäpp parim abimees ka 2018. aasta Pyeongchangi taliolümpiamängude jälgimiseks, sest sealt saab vaadata kõiki olümpiamängude otseülekanded, mida vahendavad Eesti spordisõpradele Postimees, Kanal 2 ja Kanal 12.

Telefoniekraanile ilmuvad teadete (push notification) abil ei jää märkamata ükski oluline spordisündmus. Äpi nimi on «Postimees Sport» ja seda on nii iOS-i kui ka Androidi omanikel võimalik endale alla laadida siit:

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.postimees.pmsport

AppStore: https://itunes.apple.com/ee/app/postimees-sport/id1281889510?mt=8

Comments are closed.