Rahulas said sisemeistrivõistuste medalid kaela koolisõitjad

Eile kogunesid koolisõitjad Rahula tallis, et teha selle aasta viimased stardid ja lõpetada tänavune koolisõiduhooaeg. Medalid said kaela seeniorid, noored, juuniorid, poniratsanikud ja lapsed. Võistlus toimus lühendatud formaadis ühepäevasena ehk et kõik paarid tegid igas arvestuses vaid ühe stardi ja sõitsid skeemi, vabakavasid seekord ei sõidetud. Lisaks SMV võistlustklassidele oli võimalus Rahulas startida ka avatud klassides tasemetel PSG, LK ja A.

Seenioride arvestuses (Grand Prix tase) oli seekord stardis vaid kaks paari – Dina Ellermann 18-aastasel Landy’s Akvarellil ja Getter Kangur 16-aastasel Ashwanil. Kõik kolm kohtunikku nõustusid, et meistritiitli väärilise soorituse tegid Dina ja Akva.

Noorteklassis parimateks ostutusid 19-aastane Rose Marie Skjoldby ja ESH Rosinante nii EMV-l kui ka SMV-l. Teisele kohale jõudsid Helena Kaal ja Cassander ning pronksmedaliga läks koju vaid 15-aastane Emma Tuvi ja tema hobune Sundorfs Redina-Dot.

Juunioride arvestuses (M tase) oli stardis 4 paari. Medali sai kaela vaid 13-aastane Cristiana Engel kogenud Finalistil. Cristiana ja Finalist on sel hooajal võistelnud LK ja LR tasemel ning see oli nende esimene ühine start uuel tasemel. Esikolmikusse mahtusid ka 14-aastane Maria Mägi hobusel Shampagna ja Emma Tuvi ning Sundorfs Redina-Dot.

Poniklassis võitis meistritiitli ülekaalukalt kogu hooaja vältel edukaid starte teinud 14-aastane Lisette Kivro oma ponil (ERP) Mc Gregor J. Hõbemedali teenis välja Maria Mägi eesti tõugu Raigol ning pronksi sai kaela Heti Repnau ponil (ERP) Murphy.

Lasteklassis (LK tase) oli stardis kokku 10 paari ning võidu napsasid ka poniklassis domineerinud Lisette Kivro ja Mc Gregor J. Maria Mägi ja tema hobune Shampagna tulid teisele kohake! Pronksmedali sai lasteklassis kaela Kregory Kikkas ponil Odrino ‘b‘ Van Het Juxschot.

Avatud PSG skeemis viisid võidu koju Dina Ellermann ja 8-aastane ESH Jerry Red Von Seeder. LK4 avatud skeemis olid kuue osaleja seas parimad Laura Sarv ja poni Evlat. Võistluspäeva lõpetas avatud A klass (A1) ning parimaks (ülekaalukalt!) osutusid Laurel Leisna ja 4-aastane ERP Calvin J, sõites välja peaaegu 79%.

Vaata kõiki tulemusi SIIT.

Fotod: Kersti Sügis

Comments are closed.