Ratsaliit ja G4S lõid käed Tallinn Horse Show korraldamiseks

Põhjalike läbirääkimiste tulemusena sõlmisid Eesti Ratsaspordi Liit ja rahvusvaheline turvateenuste osutamise ettevõte G4S kokkuleppe, mille kohaselt toetab G4S Tallinn International Horse Show toimumist nii toetaja kui teenusepakkujana.

Tallinn International Horse Show on tuntud oma hea korralduse poolest, just see ajendas G4S’i hakkama meie tuntuma hobushow koostööpartneriks. „Olen külastanud Tallinna Horse Show’d mitmel korral ja mind üllatas iga kord selle ürituse positiivne ja kaasahaarav meeleolu. Samuti avaldas selle erakordse sündmuse väga sujuv ja professionaalne korraldus sügavat muljet,“ avaldas G4S juhatuse esimees Priit Sarapuu. “Soovisime üritust toetada, sest Tallinn Horse Show on selline ettevõtmine, mis kätkeb endas korraga mitu head. See pakub suurepärast elamust, mida pakutakse parimal võimalikul moel: turvaliselt ja läbimõeldult,” lisas Sarapuu.

Horseshow 2015 leping1_sm

G4S juhatuse esimees Priit Sarapu ja Tallinn Horse Show võistluse direktor Siim Nõmmoja lepingu sõlmimisel. Foto: Julia Garanža

Lisaks võistluse toetusele korraldab Horse Show turvateenust tänavu samuti G4S. Koos ürituse korraldusmeeskonnaga soovitakse tagada turvalisus kõrgemal tasemel. Külastajate arv on paisunud üsna suureks ja nii nende kui osalejate ohutus on korraldajatele prioriteetiks. Tallinn International Horse Show direktor Siim Nõmmoja on uue koostööpartneri suhtes lootusrikas. „Meie käesoleva aasta suurimaks väljakutseks saab olema rohkearvulise vaatajaskonna mahutamine just õhtuste põhisõitude ajal. Seetõttu peab meil olema partner, keda usaldada ja kes tunneb oma tööd “ tõdes Nõmmoja.

Tallinn International Horse Show toimub 2.-4. oktoobrini Saku Suurhallis juba 13. korda. Pileteid hakatakse üritusele müüma alates juulist.

Ettevõtte kohta saab uurida SIIT

Comments are closed.