Ratsaliit tänas 2020 aasta parimaid ratsasportlasi

Ratsaliit tänas laupäeva õhtul restoranis Härg toimunud pidulikul õhtusöögil 2020 aasta parimaid ratsasportlasi.  Mõnusas seltskonnas nauditi maitsvaid roogi ja head muusikat Marianne Leibur duo esituses.

Takistussõidus sai parima sportlase auhinna Paul Argus, U25 klassis oli parim Berit Lehtsaar, juuniorites Karol-Kenneth Lootus, poniklassis Birgit Adler ja lasteklassis Elisabeth Ervald.

Parim sportlane koolisõidus oli Dina Ellermann, noorte klassis sai auhinna Maian May Kesküll, juuniorites Rose Marie Skjoldby ning poni- ja lasteklassis Maria Mägi.

Kolmevõistluses oli parim Jaagup Kallas, U25 kolmevõistluses Maris Kangur, juuniorites Britt Getter Astover ja poniklassis Emma-Elisa Randväli.

Parim sportlase tiitli kestvusratsutamises napsas endale Tiina Kuusepuu, noorte klassis sai parima sportlase auhinna Lilian Schönberg, juuniorites Jasmin Viinamägi ja poniklassis Agnes Annimäe.

Rakendispordis oli parim ühehobuse rakendi kutsar Pille-Riin Roosileht ja parim üheponirakendi kutsar Riina Rõa.

Tunnustustati ka parimaid harrastussportlaseid. Takistussõidus on parim amatöörsportlane Catlin Vatsel ja parim harrastussportlane Grete-Liis Lepp, koolisõidus tunnustati parimaks Jekaterina Rastoštšenkova, kolmevõistluses Aive Mihkelson ja kestvusratsutamises Kelly Uluots.

Parimaks klubiks takistussõidus sai Ratsaklubi Ruila Tall, koolisõidus ja kolmevõistluses Tondi Ratsaspordiklubi, kestvusratsutamises Ratsaklubi El Awrah ET ning rakendispordis Vändra Ratsaspordiklubi.

Aasta parima hobuse, treeneri ja gruumi tiitel selgus rahvaküsitluses. Kõige rohkem hääli kogus Expert, kellele läheb 2020. aasta hobuse tiitel.

Parima treenerina kogus kõige enim hääli Alla Gladõševa, kellele läks ka aasta treeneri tiitel. Aasta gruumi tiitli sai Vivian Rull.

Palju õnne veelkord kõigile parimatele!

Piltide autor: Kertu Kosk.

 

Comments are closed.