Ratsaneti uuendusega seotakse treener tema õpilastega

ainola_männik_Foto_Merike Udrik-Õispuu

Foto: Merike Udrik-Õispuu

Ratsanet täieneb pidevalt ja sisse on viidud järjekordne uuendus. Alates aprillist on kõikide treenerite profiililehtedel nähtav nende õpilaste, Rohelise Kaardi sportlaste ja järgusportlaste nimekiri.

Uuenduse eesmärgiks on väärtustada treeneritööd ning hakata koguma andmeid treenerite ja nende õpilaste kohta. Teatavasti on treeneri roll sportlase võistluseks ettevalmistamisel väga oluline, nüüd tekib võimalus tunnustada õpilase heade tulemuste eest ka treenerit.

„Oleme seni teenimatult vähe pööranud tähelepanu treeneri institutsioonile ja isikule meie spordis. Enamuse ratsaspordiga seotud teemade osas on ju treeneril võtmeroll nii sportlase kui ka teda ümbritsevate inimeste mõjutajana,“ tõdes ratsaliidu peasekretär Siim Nõmmoja.“ Loodame, et uus Ratsaneti rakendus lisab headele treeneritele prestiiži, tõstab neid esile ning aitab tulevikus lapsevanematel ja sportlastel mõõta ka erinevate treenerite töö tulemusi,“ ütles Nõmmoja.

Treenerite andmed lisab sportlane võistlustele registreerimisel. Treener saab oma profiililt ülevaate nii õpilaste registreeringutest võistlusele kui ka võistlustulemustest. Aprillis ja mais testitakse valminud IT-lahenduse neljal võistlusel:

1)      Volkswagen Combi Cup 2016 I etapp

2)      EMV Noored & Koordi Karikas 2016 & 3V Karikas I etapp

3)      Ruila Kevad 2016 & ERL Klubide Noortekarikas 2016 I etapp

4)      Liivaku koolisõit

Kõikidel sportlastel, kes soovivad nendel võistlustel osaleda, palume valida registreerimisel vastavas lahtris ka oma treeneri või treenerite nimed. Valida saab FEI ja Eesti treeneri kutsega treenerite seast.

Küsimuste ja probleemide korral palume kirjutada ave@ratsaliit.ee

Comments are closed.