Ratsanetis võeti uuest aastast kasutusele e-pood ja ostukorv

Alates 1. jaanuarist 2017. a on ratsanet.ee veebikeskkonnas võetud kasutusele ratsaliidu e-pood ja ostukorv. Nagu ka eelnevatel aastatel on sportlastel võimalik tasuda enda ja hobuste aastalitsentside eest, samuti Rohelise kaardi programmi liitumistasu ja klubivahetustasu. Nüüd on seda võimalik teha mugavalt ühe ülekandega. E-poodi saavad kasutada nii sisselogitud kasutajad kui ka  need, kellel ei ole ratsanetis kontot, nt hobuste omanikud või lapsevanemad.

Sellest aastast lisandusid võimalused osta:

 • sportlase aastalitsentsi koos kindlustusega;
 • ühekordseid litsentse sportlastele ja hobustele konkreetseteks võistlusteks.

NB! Litsentsid (sh ühekordsed) peavad olema soetatud ENNE võistlusele registreerimist.

 1. E-poodi sisenemiseks vajuta nupule E-pood (statistika kõrval)
 2. E-poes on erinevad tooted ja teenused, mida saab lisada ostukorvi. Vajuta nupule OSTA ja tee seejärel nõutud valikud. Nt ühekordse litsentsi ostmiseks endale või hobusele on vaja valida võistlus, milleks on plaanis litsents osta.
  NB! Kui litsents on puudu, siis võistlusele registreeruda ei saa (kehtib ja ühekordse litsentsi kohta). Ühekordne litsents on konkreetse võistlusega seotud ning tagastamisele või järgmisele võistlusele tõstmisele ei kuulu.

 1. Peale seda kui vähemalt üks toode on valitud, suunatakse Sind ostukorvi. Ostukorvis on võimalik:
 • eemaldada juba lisatud toodet;
 • jätkata toodete lisamist (nupp E-pood);
 • maksta toodete eest SEB või Swedbanka pankalinkidega;
 • maksta ülekandega ja teatada makse kuupäevast. NB! MAKSE SELGITUSSE KINDLASTI MÄRKIDA TELLIMUSSE NR (iga ostukorvil on see number erinev).

 1. E-poest on alati võimalik minna tagasi ostukorvi:

 1. Sportlase profiili lehelt saavad sisselogitud kasutajad mugavalt vaadata ratsanetis toimunud tehingute ajalugu ja leida makseid, mis jäid pooleli:

 

Comments are closed.