Rein Pill, Linda Randpere ja Kullo Kender startisid nädalavahetusel välismaal

Möödunud nädalavahetusel startisid kaks meie takistussõitjat rahvusvahelistel võistlustel, kui Rein Pill osales Prantsusmaal Strazeeles ja Linda Randpere Belgias Neeroeretenis peetud turniiril. Kullo Kender võttis osa Soome rahvuslikust takistussõiduvõistlusest Tamperes.

Prantsusmaal Strazeeles peetud CSI2* tasemega võistlusel osales Rein Pill hobustega A Brok, Sinequamon ja Cinte Z. Seekordseks parimaks tulemuseks jäi Pillil pühapäeval 135 cm kõrguses parkuuris Sinequamoniga saavutatud 23. auhinnaline koht, mis tuli puhta sõiduga 90 konkurendi hulgas. Kuna A Brok eelnevatel päevadel head vormi ei näidanud,  siis Pill Grand Prix sõidus ei osalenud.

Linda Randpere võistles kahe hobusega Belgias Neeroeretenis CSI-U25 võistlusel, kus tema parimaks kohaks jäi seitsmes koht hobusega Roos pühapäevases 135 cm sõidus.

IMG_1175_yr130_LindaRandpere_Roos_KertuKosk

Linda Randpere ja Roos. Foto: Kertu Kosk

Kullo Kender osales Soomes Tamperes toimunud rahvuslikul takistussõiduvõistlusel, kust tõi kaasa hulgaliselt auhinnalisi kohti. Siin oli rajameistriks meiegi publikule hästi tuntud Mikael Forsten.  Kender saavutas hobusega Saratoga 110 cm sõidus 7. ja 120 cm kiirusparkuuris 8. auhinnalise koha. LRK Strigaga hõivas ta viimati nimetatud võistlusklassis kolmanda ja Contigraniga 12. koha. Kõigi kolme hobusega läbis ta parkuuri vigadeta.

Kahefaasilise 130 cm kõrguste takistustega parkuuris tuli selle võistluse parim tulemus, kui LRK Aceriga lõpetati 2.  kohal. Samast sõidust tuli veel teinegi auhinnaline koht, kui Artasega lõpetati 8. kohal. LRK Strigaga platseeruti puhta sõidu tulemusena 10-ks.

Võistluse kõrgemais 140 cm takistustega parkuuris osales ratsanik Artasega. Kahjuks tuli sisse kaks viga ja paar platseerus viiendal kohal.