Riina Rõa ja Grelli võitsid Boguslawices ponide täpsussõidu

Täna jätkus Boguslawice rahvusvaheline CAI2* tasemega rakendispordivõistlus täpssussõitudega, kus poniklassis osalevad Riina Rõa ja Grelli võtsid alavõidu.

Eilse päeva kolmandana lõpetanud Rõa ja Grelli suutsid täpsussõidus edestada kõiki konkurente, kui läbisid ainsana raja vigadeta. Mõlemad osalevad soomlannad ajasid maha kahe koonuse pallid, lisaks sai liider Leena Vähä-Erkkilä 0.5 karistuspunkti ületatud normiaja eest. Rõa koht enne maratoni on endiselt kolmas, kuid vahed soomlannadega on oluliselt vähenenud. Nii jääb Anna Friis vaid pooleteistkümne ning Vähä-Erkkilä veidi enama, kui viie punkti kaugusele.

Rõa tulemus jäigi kogu päeva  nulliks, sama ei suutnud korrata keegi hobuste ühe ega paarisrakenditest. Raja raskust kommenteerides ütles Rõa, et see oli kergem, kui kuu alguses Leedus CAI1* rada, kuid igal juhul tehniline.

Hobuste üherakendites lähevad Urmas Saks ja Ülar Raudsepp maratonile vastu vastavalt kuuendalt ja seitsmendalt kohal. Selles võistlusklassis jätkab seitse paari, kaks ekipaaži langes täna välja vale tee tõttu täpsussõidu rajal.

Boguslawice tulemused

riina_roa_grelli (1)_sm

Riina Rõa ja Grelli. Foto: Külli Tedre

Comments are closed.