Stavros Georgopoulos tuleb Horse Showle!

Augusti lõpus, vahetult enne Eesti meistrivõistlusi Ruilas, käis meie ratsutajatele juba heaks tuttavaks saanud treener Stavros Georgopoulos taas treeninguid pidamas. Tema nõuanded on alati väärt ja sobivad Eesti sportlastele hästi. Tulemuseks mitmete osalenute tublid tulemused tiitlivõistlustel.

Lisaks noortele ja juunioridele võtavad Stavrose koolitusest alati osa ka mitmed Eesti seenioride koondise liikmed. Näiteks Tiit Kivisild ja Rein Pill on pea alati sadulas ning tunnistavad, et treeneri nõu on ka neil tihti vaja. On hea näha, et Stavros on aastate jooksul esimene välismaa treener, kes tuleb regulaarselt Eestisse tagasi ja koolitusest osavõtjate arv on alati kasvanud. Järjepidevus on ratsaspordis kindlasti üks edu võtmetest.
2014. aastal oli Stavros kohal ka Tallinn International Horse Showl ja aitas kaasa ühe väga eduka võistluse käigule. Tookord juhendas ta kõiki eestlasi, kellel õnnestus oma sõit võita. Kirsiks tordil muidugi Tiit Kivisilla ja Cinnamoni maailmakarika etapi võit.
Sellel aastal tuleb Stavros taas Tallinn Horse Showle meie sportlastele tuge pakkuma. Kõik, kes soovivad võistluste ajal tema abi kasutada, palun võtke ühendust katrin.pill@gmail.com

Comments are closed.