Takistussõitja Jüri Sokolovski Belgias esikohal

Jüri Sokolovski hobusega Sundance_foto Roland Thunholm

Jüri Sokolovski hobusega Sundance. Foto Roland Thunholm

Sel nädalavahetusel on Eesti takistussõitjad jällegi võistlemas rahvusvahelise tasemega võistlustel Belgias Lanakenis (CSI2*/CSI1*), kus Jüri Sokolovski võitis täna 6-aastaste hobuste 130 cm kõrguses sõidus esikoha.

Kahefaasilises parkuuris oli Sokolovski hobusel Nouveau 66 osaleja seas enam kui sekundi võrra kiirem teisele kohale jäänud Saksamaa sportlasest Toni Haßmannist hobusel Curly. Hommikuses kiirusparkuuris kõrgusele 125 cm hobusega Magic Angel tuli kahjuks sisse kaks viga ning tulemuseks 8 karistuspunkti.

Eilses 130 cm kõrguses parkuuris jõudis Sokolovski hobusega Sundance kolmandale kohale ning üleeile hobusega Cruzeiro de Vil kahefaasilises 135 cm kõrguste takistustega sõidus auhinnalisele kaheksandale kohale.

Lanakenis on stardis ka Kullo Kender, kes eile 130 cm sõidu teises grupis (startijaid kokku üle saja) saavutas neljanda auhinnalise koha hobusega Astrid L. Täna pidid Kender ja Astrid L leppima 130 cm kiirusparkuuris 4 karistuspunktiga.